| Address: | Koninklijke Baan 106 Koksijde |
| Asking price: | € 195.000 |
| Type: | Commercial office |
| Available as of: | In consultation |
| Location: | Residential area, Town center |
| Levels: | 7 |
| On floor: | 0 |
| Overall condition: | Ready to move in |
| Rentable surface: | 80 m² |
| Toilets: | Yes |
| Office: | Yes |
| Kitchen: | Yes |
| Storage: | Yes |
| Cellar: | Yes |
| Highway exit: | Yes - between 2km and 3km |
| Railway station: | Yes - between 2km and 3km |
| Railway stop: | Yes - between 2km and 3km |
| Bus stop: | Yes - less than 500 m |
| Tram stop: | Yes - less than 500 m |
| Shop: | Yes - less than 500 m |
| School: | Yes - between 500m and 1000m |
| Daycare: | Yes - less than 500 m |
| Bank: | Yes - between 500m and 1000m |
| City centre: | Yes - less than 500 m |
| Recreation: | Yes - less than 500 m |
| Restaurant: | Yes - less than 500 m |
| Frame: | Aluminium |
| Roof: | Flat roof |
| Construction Front: | Brick |
| Foundation: | Cellar |
| Glazing: | Double |
| Heating: | High performance boiler, Natural gas |
| HeatedWater: | High performance boiler, Gas |
| Flood sensitive: | Not announced |
| Flood area: | Not announced |
| Monument: | Not announced |