Op slechts 100 meter van het strand en de zeedijk ligt dit prachtig afgewerkte studio. De lichtrijke living met open keuken sluit naadloos aan op een heerlijk zongericht terras. De studio beschikt over een moderne badkamer met douche en lavabo, en is met een EPC B-label bijzonder energiezuinig. Dankzij de centrale ligging en de parkeergelegenheid voor de residentie geniet u hier van optimaal comfort in het hartje Koksijde -bad.
| Adres: | Koninklijke Baan 66/03.04 Koksijde |
| Residentie: | Sparrow |
| Referentie: | Sparrow 03.04/3 |
| Vraagprijs: | € 179.000 |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 31 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1971 |
| Bouwlagen: | 5 |
| Op verdieping: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Terras: | 5 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Gemeubeld: | Ja |
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 542 |
| Kadastrale benaming: | Koksijde 2AFD/Koksijde/G/0185A |
| Kadastrale Oppervlakte: | 567 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260507-0003864468-RES-1 |
| EPC Index: | 114,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 7/05/2036 |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |