Prachtige , ruime woning gelegen in een rustige buurt vlakbij het centrum van Veurne .
Deze halfopen woning biedt u een zeer ruime en zonnige leefruimte met open keuken voorzien van alle toestellen en veel opbergruimte . Vanuit de leefruimte kan je via 2 grote schuiframen naar de zongerichte tuin met open zicht . Naast keuken en leefruimte is er een ruime berging op de gelijkvloerse verdieping , ook met toegang tot tuin en een gastentoilet in de inkomhal aanwezig .
Via de trap komt u op de bovenverdieping met 3 zeer grote slaapkamers , een apart toilet , badkamer met ligbad en douche en een berging / dressing .
Voor de woning zijn er 2 private parkeerplaatsen alsook gratis parkeerplaatsen in de directe omgeving van de woning .
| Adres: | Klaproosstraat 26 Veurne |
| Referentie: | Klaproos |
| Huurprijs: | € 1.250/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Ligging: | Stad, Vrij uitzicht, In woonwijk, Aan rustige weg, Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 340 m² |
| Perceelbreedte: | 11,5 m |
| Perceeldiepte: | 30,6 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 40 m², Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 12 m² |
| Terras: | 24 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel, Gasboiler |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Zonnewering: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 38025-G-2013_223/EP16287/L001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 86,03 kWh/(m² jaar) |
| EPC Geldig tot: | 14/07/2027 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |