Prachtig, modern dakappartement met 1 slaapkamer op 50 meter van de zeedijk. Deze penthouse ligt op de 4de verdieping.
indeling: Twee ruime terrassen, waarvan 1 met mooi zeezicht, living met een open en modern ingerichte keuken, slaapkamer met 2 persoonsbed, badkamer met douche en dubbele wastafel, apart toilet. Mogelijkheid om een overdekte parkeerplaats bij te kopen.
| Adres: | Leopoldine Lejeunestraat 4/04.02 Koksijde |
| Referentie: | LEONETTO 04.02 |
| Vraagprijs: | € 260.000 |
| Type: | Penthouse |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 50 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Bouwlagen: | 5 |
| Op verdieping: | 4 |
| Kamers: | 1 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 50 m² |
| Comfort: | Digitale tv |
| Gemeubeld: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel, Gas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Geïndexeerd K.I.: | € 1.865 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 853 |
| Kadastrale benaming: | 2 de afedeling sectie G |
| Kadastrale Nummers: | 38342/G/0183/A/000/00/P0044 , P0087, P0088 |
| Opmerking: | 1.664,00 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250321-0003549123-RES-1 |
| EPC Index: | 171,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 21/03/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |