Heel ruim woonappartement met een schitterend zongericht terras. Geniet van een open ingerichte keuken, 2 grote slaapkamers en een badkamer met inloopdouche. Inclusief grote berging. Toekomstbestendig wonen met een gunstig EPC A-attest. Garage in het gebouw optioneel aan te kopen (€ 45.000). Een unieke kans!
| Adres: | Koninklijke Baan 163/02.02 Koksijde |
| Residentie: | PENELOPE |
| Referentie: | PENELOPE 02.02 |
| Vraagprijs: | € 355.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 108 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1995 |
| Bouwlagen: | 6 |
| Op verdieping: | 2 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 20 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20221026-0002708655-RES-1 |
| EPC Index: | 95,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 26/02/2032 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |