| Address: | Koninklijke Baan 66/03.04 Koksijde |
| With residence: | Sparrow |
| Reference: | Sparrow 03.04/3 |
| Asking price: | € 179.000 |
| Type: | Studio |
| Available as of: | By deed |
| Location: | In centre, |
| Habitable Area: | 31 m² |
| Construction type: | Traditional |
| Year of construction: | 1971 |
| Levels: | 5 |
| On floor: | 3 |
| Overall condition: | Ready to move in |
| Bedrooms: | 1 |
| BathRooms: | 1 |
| Toilets: | 1 |
| Living room: | Yes |
| Kitchen: | Yes, Open kitchen |
| Terrace: | 5 m² |
| Garden: | Yes |
| Garden orientation: | South |
| Furnished: | Yes |
| Child friendly: | Yes |
| Highway exit: | Yes - between 3km and 4km |
| Railway station: | Yes - between 3km and 4km |
| Railway stop: | Yes - between 3km and 4km |
| Bus stop: | Yes - less than 500 m |
| Tram stop: | Yes - less than 500 m |
| Shop: | Yes - less than 500 m |
| School: | Yes - less than 500 m |
| Daycare: | Yes - less than 500 m |
| Bank: | Yes - less than 500 m |
| Recreation: | Yes - less than 500 m |
| Restaurant: | Yes - less than 500 m |
| Frame: | Wood |
| Roof: | Flat roof |
| Construction Front: | Brick |
| Glazing: | Double |
| Heating: | Natural gas |
| Elevator: | Yes |
| Internet: | Yes |
| Videophone: | Yes |
| Non. ind. rat. value: | € 542 |
| Cadastral city: | Koksijde 2AFD/Koksijde/G/0185A |
| Surface: | 567 m² |
| Certification: | 20260507-0003864468-RES-1 |
| Index: | 114.00 kWh/(m² year) |
| Energy class: | B |
| Renovation duty: | No |
| Expires: | 5/7/2036 |
| Electricity compliance: | Yes |
| Energy performance: | Yes |
| Development plan: | Yes |
| Permit: | Yes |
| Preemptiverights: | No |
| Allotment permit: | No |
| Area application: | Residential area |
| Judicial decision: | No judicial remedial measure or administrative measure imposed |
| Flood sensitive: | Property located in a non-flood zone |
| Flood area: | None |
| P-score: | A |
| G-score: | A |
| Monument: | Not a protected monument |