| Address: | Leopoldine Lejeunestraat 4/04.02 Koksijde |
| Reference: | LEONETTO 04.02 |
| Asking price: | € 260.000 |
| Type: | Penthouse |
| Available as of: | In consultation |
| Habitable Area: | 50 m² |
| Construction type: | Traditional |
| Year of construction: | 2007 |
| Levels: | 5 |
| On floor: | 4 |
| Rooms: | 1 |
| Bedrooms: | 1 |
| BathRooms: | 1 |
| Toilets: | 1 |
| Living room: | Yes |
| Kitchen: | Yes |
| Cellar: | Yes |
| Terrace: | 50 m² |
| Comfort: | Digital TV |
| Furnished: | Yes |
| Highway exit: | Yes - between 3km and 4km |
| Railway station: | Yes - between 3km and 4km |
| Railway stop: | Yes - between 3km and 4km |
| Bus stop: | Yes - less than 500 m |
| Tram stop: | Yes - less than 500 m |
| Shop: | Yes - less than 500 m |
| School: | Yes - less than 500 m |
| Daycare: | Yes |
| Bank: | Yes - less than 500 m |
| Recreation: | Yes - less than 500 m |
| Restaurant: | Yes - less than 500 m |
| Frame: | Hardwood |
| Roof: | Flat roof |
| Construction Front: | Brick |
| Foundation: | Cellar |
| Glazing: | Double |
| Heating: | Central heating boiler, Natural gas |
| HeatedWater: | High performance boiler, Gas |
| Elevator: | Yes |
| Internet: | Yes |
| Cable : | Yes |
| Smoke detector : | Yes |
| Videophone: | Yes |
| Ind. rateable value: | € 1.865 |
| Non. ind. rat. value: | € 853 |
| Cadastral city: | 2 de afedeling sectie G |
| Index number: | 38342/G/0183/A/000/00/P0044 , P0087, P0088 |
| Comment: | 1.664,00 |
| Certification: | 20250321-0003549123-RES-1 |
| Index: | 171.00 kWh/(m² year) |
| Energy class: | B |
| Expires: | 3/21/2035 |
| Permit: | Yes |
| Preemptiverights: | No |
| Allotment permit: | No |
| Area application: | Residential area |
| Judicial decision: | No judicial remedial measure or administrative measure imposed |
| Flood sensitive: | Property located in a non-flood zone |
| Flood area: | None |
| Monument: | Not a protected monument |