| Address: | Professor Blanchardlaan 6/01.05 Koksijde |
| With residence: | Koksijde Promenade |
| Reference: | K.Prom 6 01.05/3 |
| Asking price: | € 285.000 |
| Type: | Flat |
| Available as of: | By deed |
| Location: | Near quiet road, Residential area |
| Habitable Area: | 63 m² |
| Construction type: | Traditional |
| Levels: | 7 |
| On floor: | 1 |
| Overall condition: | Ready to move in |
| Bedrooms: | 2 |
| BathRooms: | 1 |
| Toilets: | 1 |
| Living room: | Yes, Living room |
| Kitchen: | Yes, Open kitchen, With electrical appliances |
| Terrace: | 12 m² |
| Garden: | Yes |
| Garden quality: | Maintained |
| Furnished: | Yes |
| Child friendly: | Yes |
| Highway exit: | Yes - between 2km and 3km |
| Railway station: | Yes - between 2km and 3km |
| Railway stop: | Yes - between 2km and 3km |
| Bus stop: | Yes - less than 500 m |
| Tram stop: | Yes - less than 500 m |
| Shop: | Yes - less than 500 m |
| School: | Yes - less than 500 m |
| Daycare: | Yes - less than 500 m |
| Bank: | Yes - less than 500 m |
| Recreation: | Yes - less than 500 m |
| Restaurant: | Yes - less than 500 m |
| Frame: | Wood |
| Construction Front: | Brick |
| Glazing: | Double |
| Heating: | Electricity |
| HeatedWater: | Electrical boiler (property) |
| Isolation: | Fully insulated |
| Elevator: | Yes |
| Internet: | Yes |
| Smoke detector : | Yes |
| Videophone: | Yes |
| Ind. rateable value: | € 1.527 |
| Non. ind. rat. value: | € 855 |
| Cadastral city: | Sectie E 45B |
| Certification: | 20260401-0003838246-RES-1 |
| Index: | 168.00 kWh/(m² year) |
| Energy class: | B |
| Renovation duty: | No |
| Expires: | 4/1/2036 |
| Energy performance: | Yes |
| Electricity compliance: | Yes |
| Permit: | Yes |
| Preemptiverights: | No |
| Allotment permit: | No |
| Area application: | Residential area |
| Judicial decision: | No judicial remedial measure or administrative measure imposed |
| Flood sensitive: | Property located in a non-flood zone |
| Flood area: | None |
| Monument: | Not a protected monument |